OFERTA      
ZAKRES REHABILITACJI

Centrum Rehabilitacji Medycznej REHApunkt oferuje pełen zakres zabiegów rehabilitacyjnych pacjentom z  Warszawy, Piastowa, Pruszkowa, Ursusa i Włoch:


Badanie funkcjonalne USG


Zapraszamy na badanie funkcjonalne USG narządu ruchu wykonywane podczas konsultacji przez prof. nadzw. dr n. med. Michał Dwornika D.O.


Wykonujemy również zabiegi fizjoterapeutyczne, terapię manualną i zabiegi osteopatyczne pod kontrolą USG.


 

 

  

 

  
REHABILITACJA SPORTOWA
Przygotowujemy do bezpiecznego powrotu do sportu i codziennych aktywności zawodowych sportowców i osoby rekreacyjnie uprawiające sport.

REHABILITACJA ORTOPEDYCZNA
Wiedza i umiejętności naszych terapeutów umożliwiają wnikliwą ocenę przyczyn dysfunkcji. Lecząc przyczyny choroby a nie tylko jej objawy skracamy czas potrzebny na powrót do zdrowia i zmniejszamy koszty terapii.

REHABILITACJA NEUROLOGICZNA

Stosujemy wczesną, specjalistyczną i długofalową rehabilitację skoncentrowaną na najbardziej uciążliwych problemach funkcjonalnych.

REHABILITACJA REUMATOLOGICZNA
Dla każdego z pacjentów planowany jest indywidualny program rehabilitacji zapewniający osiągnięcie optymalnych efektów przeciwbólowych i przeciwzapalnych.

REHABILITACJA PRZED- I POOPERACYJNA
Nowoczesne metody i wyposażenie Centrum REHApunkt umożliwiają chorym rozpoczęcie rehabilitacji bezpośrednio po przebytych zabiegach.

REHABILITACJA NIEMOWLĄT, DZIECI I MŁODZIEŻY
Priorytetem dla nas jest, by wizyta dziecka przebiegła w spokojnej, bezstresowej atmosferze. Nasi mali pacjenci nie wiedzą, co to ból – na zabiegi fizjoterapeutyczne przychodzą bez strachu.